Preposlať Toshiba 32WL56 LCD televízor

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Toshiba 32WL56 LCD televízor

19.09.2006 | Jan Němec | Digitální TV | Komentárov: 0 |

Hľadáte dominatný kúsok do Vašej obývačky?S radou funkcií, veľkou uhlopriečkou a s kvalitným obrazom? Ak áno mohla by Vám teda vyhovovať táto LCD televízia od Toshiby, ktorá nie je úplnou novinkou, ale zato je výkonná , spoľahlivá a za primeranú cenu.

Hľadáte dominatný kúsok do Vašej obývačky?S radou funkcií, veľkou uhlopriečkou a s kvalitným obrazom? Ak áno mohla by Vám teda vyhovovať táto LCD televízia od Toshiby, ktorá nie je úplnou novinkou, ale zato je výkonná , spoľahlivá a za primeranú cenu. Konštrukcia a design Táto televízia sa štandardne dodáva šedej farbe na podstavci s pomerne širokým spodným panelom. Dĺžka uhlopriečky je pri tomto monitore 81 cm a čo sa týka pomeru strán, ten je 16:9. Prijateľné rozmery tohto televízora podčiarkujú cieľ výrobcu s týmto televízorom zaujať spotrebiteľa. Napájanie bolo skonštruované cez AC 110V-240V , čo je klasikou. V príslušenstve sa samozrejme dodáva podstavec, kábel a batérie(2xAAA).Konštrukčné rozmery vrátane stojana sú 794x916x300mm a váha okolo 17,6 kilogramov. Dizajn pôsobí pekne , širší dolný panel vyzerá minimálne zaujímavo, ale ja osobne by som sa bez neho zaobišiel. Technické parametre Rozlíšenie LCD je WXGA 1366:768 s priemernou odozvou 10 ms. Televízia Vám zaistí dokonalý pôžitok pri sledovaní obrazu vďaka ideálnemu nastaveniu jasu(500cd/m2) a vysokej hodnote kontrastu(800:1). Skutočne výborné hodnoty, ktoré v spojení s dobrou odozvou uspokoja väčšinu užívateľov. HDTV je nastavené na 1080i/720p. Horizontálny i vertikálny uhol pohľadu je na 176 stupňoch. Televízor má dva audio reproduktory a každý má výkon 10 W. Keď k tomu pridáme funkciu Bass Boost, získame veľmi kvalitné audio. Televízor má integrovaný TV tuner typu PAL, ktorý príjma VHF i UHF pásmo a v kombinácii s funkciou Pixel Processing III získame vysoko kvalitné video. Televízor podporuje tiež digitálnu redukciu zvuku a výstupy pre audio a video sú už samozrejmosťou. Televízor má tiež konektor na slúchadlá. Ďalej má televízor tieto konektory : 2xSCART (1x RGB, 1x S-VHS, 2x AV). Tiež PC vstup a výstup je v tejto televízii nainštalovaný. Čo sa týka doplnkových unkcií, za zmienku určite stojí české menu pri Progressive Scan funkcii,možnosť ručného jemného ladenia , 6 módov veľkosti obrazu, podpora teletextu a fasttextu, možnosť auomatického vypnutia a časovač vypnutia/zapnutia. Dodávané je i diaľkové ovládanie a možnosť až sto predvolieb. Záverom… Za cenu kolísajúcu na hranici 25 000,-korún, dostanete luxusný LCD televízor, ktorý Vám poskytne kvalitný obraz s radou kvalitných doplnkových funkcií. Audio i video stránka je veľmi slušná, konektory sú dostatočné. Snáď jediným mínusom je neprítomnosť USB hubu, ktorý by Vám určite pomohol pri komunikácii s PC. So zárukou spoľahlivosti na 60 mesiacov máte napriek malým nedostatkom , pred sebou prístroj, do ktorého sa oplatí investovať. Ak teda hľadáte dominantný prístroj s elegantným prevedením, a viac plusov u Vás preváži pár nedostatkov, po tom Vám tento LCD monitor odporúčam.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Toshiba 32WL56 LCD televízor


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.