Preposlať Hyundai Q421H

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Hyundai Q421H

15.09.2006 | Jan Němec | Digitální TV | Komentárov: 0 |

začiatok chcem povedať, že tento článok bude stručnejší, pretože k číslam ,ktoré v ňom uvediem, nie je veľmi čo dodať. Predstavujem Vám teda vysoko kvalitný ,výkonný ,plazmový televízor.Jeho výkony sú ozaj kvalitné a robia z neho špičku na dnešnom trhu.

Na začiatok chcem povedať, že tento článok bude stručnejší, pretože k číslam ,ktoré v ňom uvediem, nie je veľmi čo dodať. Predstavujem Vám teda vysoko kvalitný ,výkonný ,plazmový televízor.Jeho výkony sú ozaj kvalitné a robia z neho špičku na dnešnom trhu. Pozrite sa teda spolu so mnou, nato, čo všetko tento zázrak od firmy Hyundai, dokáže. Dizajn je pri tomto modely veľmi jednoduchý. Je vyrábaný len v čiernej farbe. Samorejmosťou je kvalitný podstavec, ktorý tento "obor" naozaj potrebuje. Na televízore naozaj nenájdete žiadne výrazné prvky. Jednoduchý čierny okraj , široký pár centimetrov, podstavec, i napriek tejto jednoduchosti je v miestnosti neprehliadnuteľný. Na mňa dizajn zapôsobil, aj keď priznávam, že to môže byť skreslené nadšením z výkonu :) Tento televízor má skutočne veľkú uhlopriečku. Konkrétne je to 42 palcov, čo je 107 centimetrov. Skutočne synonymum pre luxus. Rozmery sú naozaj veľké - 1030x280x715.5mm a váha tiež - celých 32 kg, budete teda musieť nájsť pre tohto šampióna dostatok miesta. Ide o plazmový televízor, ktorého by bola asi škoda využívať na aplikácie a pripojenie k počítaču. Natívne rozlíšenie je na prvý pohľad veľmi malé - 1024x768, ale zaručí Vám jeden z najkvalitnejších obrazov, aké sú dostupné na trhu. Vysoká kvalita obrazu je tiež podporená vysokým nastavením kontrastu , ktorý plazma umožňuje a tiež optimálnym nastavením jasu. Kontrast je nastavený na neskutočnej hodnote a to 10000:1. Jas optimálne , na 1100cm/m2. Takéto hodnoty u bežnej LCD televízie nenájdete. Plazma je plazma:). Od klasickej LCD sa tento plazmový televízor líši i uhlami pohľadu, ktoré sú horizontálne i vertikálne na 160 stupňoch. Televízor disponuje všetkými bežnými konektormi a portami, ktoré sú u televízorov bežné. 5-pin D-SUB VGA, DVI, SCART, Konektor S - video, Kompozitný video vstup, Komponentný video vstup, Anténny vstup. Myslím, že naozaj nič nechýba. Monitor disponuje všetkými vstupmi pre pripojenie kamery, videorekordéra, DVD prehrávača. Skutočný prepych vo svojej kategórii. Súčasťou balenia k televízoru je samozrejme diaľkové ovládanie . Spotreba je vysoká, 380W pri klasickom výkone a 3.5W v pohotovostnom režime. Samozrejmosťou sú i integrované audio reproduktory s výkonom 2x10W a funkcia PIP- obraz v obraze. Ďalej digitálna redukcia šumu, podpora teletextu s pamäťou na 252 strán, zvukový výkon technológie RMS, zaručujúci dokonolé audio, ekvalizér, elektronický programový sprievodca a tiež časovač vypnutia. Toto všetko Vám ponúkne Hynduai Q 421 H. Záverom… Neviem , čo viac by som mohol dodať. Myslím, že technické parametre a funkcie , hovoria o tomto televízore, za mňa všetko samé. Za cenu cca. 50 000,-Sk, dostanete veľmi kvalitný a spoľahlivý prístroj, ktorý odporúčam všetkým , ktorí si chcú dopriať skutočný luxus. Peniaze, ktoré do jeho zakúpenia investujete, určite nebudete ľutovať.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Hyundai Q421H


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.