Preposlať Hybrid TV a LCD monitoru od Sony

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Hybrid TV a LCD monitoru od Sony

05.10.2005 | Pavel Zámečník | Recenzia | Komentárov: 0 |

Predstavme si v stručnosti hybrid lcd monitora a televízora Sony MM-HT95. Unikátny dizajn tohto modelu vychádza z už skôr uvedených modelov z rodiny výrobcu Sony, tento vzhľad dáva Sony MFM-HT95 skutočne zaujímavý a luxusný vzhľad.

Predstavme si v stručnosti hybrid lcd monitora a televízora Sony MM-HT95. Unikátny dizajn tohto modelu vychádza z už skôr uvedených modelov z rodiny výrobcu Sony, tento vzhľad dáva Sony MFM-HT95 skutočne zaujímavý a luxusný vzhľad. Prístroj pacuje na rozlíšení 1280x1024, čo je dostačujúce pre počítačové aplikácie a priemerné pre sledovanie televízie.Svietivosť displeja je 450 cd/m2, vďaka čomu môžeme sledovať pohodlne televíziu i v menej praznivých sveteľných podmienkach vo Vašom okolí. Kontrast je 1000:1. Na těle monitoru je pár tříwattových reproduktorů a pětiwattový subwoofer. Jako příslušenství se k přístroji dodává také dálkové ovládání, díky čemuž můžete jak ovládat programy televize, tak měnit nastavení LCD displeje. Na tele monitora je pár trojwattových reproduktorov a päťwattový subwoofer. Ako príslušenstvo sa k prístroju dodáva tiež iaľkové ovládanie , vďaka čomu môžete ovládať programy televízie ako i meniť nastavenie LCD displeja. Cena se pohybuje okolo 20 tisíc korún.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Hybrid TV a LCD monitoru od Sony


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.