Preposlať LCD televízory Sharp

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LCD televízory Sharp

15.07.2008 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Sharp odhalil 22 nových televízorov AQUOS. Modely z rady RX5, GX5 a DS5 budú disponovať veľkosťou uhlopriečky od 26 do 65 palcov a budú sa vyznačovať predovšetkým vysokým dynamickým kontrastom.

Sharp odhalil 22 nových televízorov AQUOS. Modely z rady RX5, GX5 a DS5 budú disponovať veľkosťou uhlopriečky od 26 do 65 palcov a budú sa vyznačovať predovšetkým vysokým dynamickým kontrastom. ~1 Vďaka pokročilej technológii podsvietenia displeja budú mať LCD televízory dynamický kontrast až 20000:1, pričom statický kontrast zostane na relatívne vysokej hodnote 3300:1. RX5 budú mať plné HD rozlíšenie (1080p), dvadsaťtri štvorpinové HDMI vstupy a panel novej generácie s frekvenciou obnovy 120Hz. K dispozícii budú čierne a hnedé modely.

LCD televízory Sharp

GX5 budú ponúkať okrem full HD rozlíšenia tak isto aj nižšie rozlíšenie 720p. Nájdete tu aj malé 26 a 32 palcové modely. Hodnota dynamického kontrastu je až 15000:1, sú tu 3 HDMI a frekvencia obnovy je 120Hz.

LCD televízory Sharp

LCD televízory Sharp

Poslednou radou z dvadsiatichdvoch novo uvedených LCD televízorov Sharp AQUOS sú DS5 panely, ktoré v podstate kopírujú, ale v iných kombináciách, parametre predošlých modelov. Opäť s vysokou hodnotou dynamického kontrastu.

LCD televízory Sharp

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 4

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku LCD televízory Sharp


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.