Preposlať Sharp LC-46D64U

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sharp LC-46D64U

22.07.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Sharp odhalila ďalší nový prírastok do svojej ponuky LCD televízorov. Tentokrát nesie označenie Sharp LC-46D64U a určite sa jedná o zaujímavý model....

Spoločnosť Sharp odhalila ďalší nový prírastok do svojej ponuky LCD televízorov. Tentokrát nesie označenie Sharp LC-46D64U a určite sa jedná o zaujímavý model, pretože táto spoločnosť si za posledných pár rokov vybojovala v oblasti LCD televízorov veľmi vysoké postavenie.

Sharp LC-46D64U

Keď sme sa pozrelii na tento televízor trochu bližšie, hneď na prvý pohľad nás zaujal takpovediac dokonale ostrý a detailný obraz. V moderných LCD televízoroch je takmer nemožné poznať kvalitu obrazu púhym okom, ale v tomto modeli sa to skutočne dá. Po designovej stránke sa televízor celkom vydaril, ale žiaden výstrelok moderného designu nečakajte. Je to len príjemne vydarený model, ktorý disponuje skvelou kvalitou použitých plastov. Celý televízor je vypracovaný v matne čiernej farbe a pod displejom sa nachádza efektná strieborná linka. V ponuke budú dve uhlopriečky, a síce 46 a 47 palcov. Celkovo sa Sharp LC-46D64U veľmi podobá niektorým prístrojom z populárnej modelovej rady Aquos, do ktorej vlastne taktiež spadá.

Sharp LC-46D64U

Na bokoch nájdete vstavané stereoreproduktory. Sú celkom výkonné, možnosti nastavenia mohli byť síce trochu lepšie, ale aj tak vždy budete počuť čistý zvuk bez rušivých elementov. Veľmi sa nám páčil systém Optical Picture Control, ktorý podľa osvetlenia v miestnosti, v ktorej sa televízor nachádza upraví jeho podsvietenie a umožní vám tak dokonalý pohľad na displej. Ovládací panel sa nachádza klasicky na pravej spodnej strane obrazovky, je veľmi prehľadný a nastavenie zvládne skutočne každý, a to pravdepodobne aj bez použitia manuálu. Náhľadové uhly na obraz sú veľmi bohaté, takže uvidíte takmer z každej časti miestnosti.

Sharp LC-46D64U

Pri inštalácii si môžete vybrať buď zavesenie na stenu alebo postavenie na stojan, pričom by sme vám doporučili prvú možnosť, pretože tak to tomuto televízoru oveľa viac pristane. Dátum uvedenia na trh, ani cena zatiaľ neboli zverejnené, ale pravdepodobne si TV budete môcť kúpiť čo nevidieť. Všetky vlastnosti tohto LCD televízora sú skvele vyvážené, ale jedna vlastnosť vyniká nad všetky, a tou je absolútne dokonalý obraz.

Sharp LC-46D64U

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Sharp LC-46D64U


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.