Preposlať LG Philips ultra thin LCD

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LG Philips ultra thin LCD

03.03.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Na trh sa pomaly ale iste chystá prísť LCD televízor spoločnosti LG Philips, ktorý bude tenký menej ako 20 mm. Táto správa priletela z Južnej Kórey a zdá sa, že rok 2008 bude boj o to, ktorý výrobca uvedie do predaja najtenší LCD televízor...

Na trh sa pomaly ale iste chystá prísť LCD televízor spoločnosti LG Philips, ktorý bude tenký menej ako 20 mm. Táto správa priletela z Južnej Kórey a zdá sa, že rok 2008 bude boj o to, ktorý výrobca uvedie do predaja najtenší LCD televízor. A určite sa ho zúčastnia všetci významní výrobcovia.

LG Philips ultra thin LCD

LG Philips ultra thin LCD

Televízor má uhlopriečku 42 palcov a vysoké rozlíšenie HD. Je o 40% tenší a 10% ľahí než konkurenčné výrobky. Tak to aspoň tvrdí spoločnosť LG Philips. Názov, alebo označenie modelovej rady nie je známe. Žiaľ, ani ďalšie informácie, ako je napríklad cena, alebo dátum uvedenia neboli ohlásené. Na budúcej elektronickej konferencii sa ale určite dozvieme viac.

LG Philips ultra thin LCD

LG Philips ultra thin LCD

Ďalšia spoločnosť, ktorá sa v tomto roku zúčastní súboja o najtenší LCD televízor, bude Sharp. Táto spoločnosť ohlásila 20mm tenký LCD televízor s uhlopriečkou 52 palcov. Žiaľ, do predaja sa dostane až pred koncom roka. Zatiaľ to ale vyzerá, že najväčší náskok v tomto odvetví má japonská spoločnosť Hitachi. Tá sa chystá uviesť televízor, ktorý má ulopriečku len 32 palcov, ale je len 18.9 mm tenký. Tohto modelu sa pravdepodobne dočkáme až začiatkom roka 2009. Teraz sa ale všetci zameriavajú prevažne na technológiu displejov OLED. Sony predstavila 11 palcový displej OLED, ktorý je tenký rekordné 3mm. Akonáhle sa táto technológia dostane aj do výroby LCD televízorov, budú LCD vyzerať ako plagáty na stenu.

LG Philips ultra thin LCD

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku LG Philips ultra thin LCD


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.