Preposlať Nová vlajková loď LCD televízorov Sony

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nová vlajková loď LCD televízorov Sony

12.06.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Sony v dnešných dňoch ohlásila celkom novú vlajkovú loď všetkých svojich nových LCD televízorov. Na trh sa tento televízor dostane v prvom štvrťroku roka 2008. Zvyšok sveta si bude musieť chvíľku počkať. Ale to by nemalo trvať dlhšie ako mesiac

Spoločnosť Sony v dnešných dňoch ohlásila celkom novú vlajkovú loď všetkých svojich nových LCD televízorov. Na trh sa tento televízor dostane v prvom štvrťroku roka 2008. Zvyšok sveta si bude musieť chvíľku počkať. Ale to by nemalo trvať dlhšie, než ďalší mesiac.

Nová vlajková loď LCD televízorov Sony

Tento model sa bude vyrábať v rozmedzí od 50 do 54 palcov. Predaje spoločnosti Sony sa v posledných mesiacoch neustále zlepšujú a napríklad v Severnej Amerike je nárast predaja o celých 29.5 % od začiatku minuého roka. Najlepšie sa predávajú LCD televízory s uhlopriečkou 40 palcov s rozlíšením 1080p.

Nová vlajková loď LCD televízorov Sony

Koncom decembra sa spoločnosť Sony podieľela na predaji 9.7 % všetkých LCD televízorov na svete. V prvom štvrťroku tohto roka sa tento podiel zdvihol na 12.8 %. Tesne druhá je začiatkom roka 2008 spoločnosť Samsung s 12.3 %. Tretia je trochu prekvapivo spoločnosť Vizio, ktorá má 10.7 %. To je zrejme tým, že táto značka je veľmi populárna v USA.

Nová vlajková loď LCD televízorov Sony

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 3

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nová vlajková loď LCD televízorov Sony


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.