Preposlať Ultra tenké LCD od Hitachi

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Ultra tenké LCD od Hitachi

11.01.2008 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Dnes si krátko predstavíme novinku, ktorá zaujme určite veľký počet z Vás. Hitachi predstavilo novú sériu LCD, ktoré majú prezývku 1.5 line. Obrazovky sú tak tenké, že v kombinácii s rovnako tenkým príslušenstvom vytvárajú skutočne výnimočné domáce kino.

Dnes si krátko predstavíme novinku, ktorá zaujme určite veľký počet z Vás. Hitachi predstavilo novú sériu LCD, ktoré majú prezývku 1.5 line. Obrazovky sú tak tenké, že v kombinácii s rovnako tenkým príslušenstvom vytvárajú skutočne výnimočné domáce kino. Okrem toho si môžete tento "ultraslim" LCD kľudne zavesiť i na stenu. Ako už vyplýva z názvu série- 1.5 line, ide o obrazovky s hrúbkou len 1,5 palca. každý set má byť štýlový a zároveň príjemný na pohľad a to dokonca i zozadu. Všetky modely obsahujú podporu HDMI 1.3 s „hlbokými“farbami, na druhej strane sa môžete tešiť z HD kvality obrazu 1080p. LCD pracujú na frekvencii 120Hz, takže by mali byť eliminované artefakty a rozmazaný obraz a to skutočne na minimum. Nechýbajú ani VGA porty.

Ultra tenké LCD od Hitachi

Displeje by mali na nás zaútočiť v troch variantoch. Prvý bude mať 32 palcov, druhý 37 palcov a tretí 42 palcov. Prvá varianta, však bude výnimočne ponúkať iba 720p a 60HZ Hitachi sľubuje vydanie svojich nových ultra tenkých LCD až na prelome prvého a druhého štvrťorka 2008, ale sú aj informácie, ktoré hovoria o tom, že už niekedy koncom marca by mal výjsť 32" model. Ceny zatiaľ nie sú známe.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Ultra tenké LCD od Hitachi


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.