Preposlať Dell vydáva prvý DisplayPort LCD

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell vydáva prvý DisplayPort LCD

27.12.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Dell ako prvý na svete vydáva komerčné LCD s konektorom DisplayPort. Nový LCD displej nesie označenie Dell 3008WFP a ide o 30 palcové zariadenie.

Dell ako prvý na svete vydáva komerčné LCD s konektorom DisplayPort. Nový LCD displej nesie označenie Dell 3008WFP a ide o 30 palcové zariadenie. Nový štandard poskytuje vysoké rozlíšenie duálneho DVI , v integrácii so štandardmi zameranými na tV , ako napr. HDMI. Za použitie kompatibilnej video karty, poskytuje DisplayPort na tejto 30" palcovej obrazovke, video v rozlíšení 2560 x1600 a kvalitný zvuk; HDCP kódovanie , ktoré je potrebné pre prehrávanie niektorých chránených filmov, alebo iných videí vo formáte HD Duálny DVI výstup, jeden HDMI, VGA, component a S-video, Vám zaručia bezproblémový beh straších typov formátov videa, postavených na starších štandardoch.

Dell vydáva prvý  DisplayPort LCD

Edícia (2008) nových LCD od Dell, je vlastne prvou edíciou " farebne-dokonalých" LCD. " Oproti starším modelom je tu rozsah farieb NTSC zdvihnutý z 92 na 100%, čo znamená, záruku najkvalitnejšieho obrazu , bez toho, aby vydavatelia museli uberať na detailoch výsledných produktov ", hovorí Dell. Takže t by sme mali v skratke DisplayPort, škálu NTSC a do tretice všetko dobré:), prichádzam s pochvalou za kontrast- 3000:1 a jas v rozmedzí 300-370cd/m2. Ďalej nové LCD s DisplayPortom ponúka 4 porty USB 2.0 , alebo multi čítačku pamäťových kariet. Japonsko sa dočkalo nového LCD 3008WFP už 20. decembra tohto roku, cena by mala byť 2018USD(cca. 38 400;-Kč), čo je podľa mňa veľmi priaznivá hodnota. Spoločnosť Dell sídli v Texase, ale zatiaľ neoznámila vypustenie nového " LCD zázraku na domáci- americký trh. Očakáva sa ale, že sa tak stane čoskoro, a keď sa ho dočkajú Američania, tak aj zvyšok sveta..

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 3

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Dell vydáva prvý DisplayPort LCD


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.