Preposlať Envision uvádza 22 palcové LCD s vlastnou web kamerou

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Envision uvádza 22 palcové LCD s vlastnou web kamerou

17.12.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Nový, širokouhlý monitor od spoločnosti Envision , je ďalším LCD s vysokým rozlíšením , ktorý patrí do Professional Series. Nové LCD má označenie E218c1 a jeho uhlopriečka má 22 palcov.

Nový, širokouhlý monitor od spoločnosti Envision , je ďalším LCD s vysokým rozlíšením , ktorý patrí do Professional Series. Nové LCD má označenie E218c1 a jeho uhlopriečka má 22 palcov. Svojimi vlastnostami a veľkosťou je ideálny " pre hráčov počítačových hier", i pre komerčné využitie, v kanceláriách aj v konferenčných miestnostiach.

Envision uvádza 22 palcové LCD s vlastnou web kamerou

Monitor má zasadené 2 výkonné reproduktory a tiež 1,3MPix web kameru. Využitie nájde určite i integrovaný mikrofón s anulovaním odozvy. Medzi hlavné vlastnosti by som zaradil 5ms dobu odozvy, čo sa dá označiť jedným slovom za nadpriemer a kontrast 700:1( ten je skôr priemerný, ale do kancelárie stačí). Maximálne rozlíšenie je 1680 x 1050 bodov, pričom LCD monitor môžete použiť i pre prehrávanie videa v HD kvalite(720p/1080i). Konektivita je umožnená cez DVI-D port alebo USB 2.0 porty. Nájdete tu však i starší VGA D-sub konektor. LCD Envision E218c1 je ďalším monitorom tejto spoločnosti, ktorá ide s dobou a snaží sa stále uvádzať na trh zaujímavé a užitočné displeje. Na americkom trhu je už novinka dostupná za cenu 330 dolárov, teda asi 6000 Kč. Myslím, že se jedná o zaujímavý "kúsok" pre business sféru.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Envision uvádza 22 palcové LCD s vlastnou web kamerou


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.