Preposlať Envision LCD – vysoký kontrast na dvadsiatich palcoch

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Envision LCD – vysoký kontrast na dvadsiatich palcoch

19.11.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Nedávno spoločnosť Envision zverejnila, že na trh prichádza s novým LCD monitorom s uhlopriečkou 20“. Čím je tento monitor zaujímavý? Selektívne prispôsobuje osvetlenie LCD, čím dosahuje vyšší kontrast.

Nedávno spoločnosť Envision zverejnila, že na trh prichádza s novým LCD monitorom s uhlopriečkou 20“. Čím je tento monitor zaujímavý? Selektívne prispôsobuje osvetlenie LCD, čím dosahuje vyšší kontrast. Model s označením G2016wa dosahuje kontrast 3000:1, čo je skvelé. Využiť ho teda môžete napríklad na editovaniu obrázkov či sledovanie videa. Niekoľko zabudovaných predvolieb rovnako mení hodnoty farieb, ako pri plných detailoch hier, tak pri obyčajnom čítaní textu, hovorí spoločnosť Envision. Pixelová doba odozvy je 5ms, čo úplne vyhovuje všetkým počítačovým hrám dnešnej doby. Nechýba ani technológia potlačujúca zobrazovanie duchov pri rýchlych pohyboch obrazu.

Envision LCD – vysoký kontrast na dvadsiatich palcoch

Na výber budú hneď dva modely a to nasledujúci – jeden s pripojením cez DVI a ten druhý cez VGA. Šifrovanie, známe pod skratkou HDCP, dovoľuje LCD monitoru pracovať s chránenými Blu-Ray a HD DVD filmami, ako to je v niektorých video prehrávačoch a iných podobných zariadeniach. Dvadsať palcové LCD Envision G2016wa je už dnes v predaji na americkom trhu za cenu 240$ (cca 6000 Sk).

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Envision LCD – vysoký kontrast na dvadsiatich palcoch


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.