Preposlať Samsung 245T – nové LCD so živými farbami

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung 245T – nové LCD so živými farbami

15.11.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Samsung prináša do USA „vysoko farebné“ LCD s označením SyncMaster 245T. Perspektívny displej určený pre osobné počítače sa môže pochváliť nielen uhlopriečkou 24 palcov, ale aj vysokým kontrastom.

Samsung prináša do USA „vysoko farebné“ LCD s označením SyncMaster 245T. Perspektívny displej určený pre osobné počítače sa môže pochváliť nielen uhlopriečkou 24 palcov, ale aj vysokým kontrastom. Obrazovka je navrhnutá pre bežných užívateľov a profesionálov, ktorí si potrpia na presnosti a ostrosti obrazu so živými a sýtimi farbami. Rozšírené farebné spektrum poskytuje panelu až 97 percent NTSC škály. Design je na stredne vyššej úrovni a čierna farba tohto kvalitného LCD zaujme asi väčšinu ľudí. Dynamický kontrast je 1500:1, čo je o polovicu viac, ako pri statickom kontraste, hovorí Samsung. Priemerná doba odozvy je 6ms a aktívna korekcia pohybu napomáha eliminovať rôzne artefakty, ako duchov, ktorých až tak radi nemáme.

Samsung 245T – nové LCD so živými farbami

LCD Monitor Samsung SyncMaster 245T je otočný až do „polohy portrétu“ a zahŕňa component rovnako, ako HDMI video vstup pre HDTV zdroje, zariadenia. K väčšine počítačov sa LCD pripája cez DVI. Cena tohto naozaj zaujímavého modelu je 800 dolárov, teda asi tak 19 000 Sk. Už aby bol k dispozícii aj na našom trhu!

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Samsung 245T – nové LCD so živými farbami


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.