Preposlať Panasonic VIERA TH-42PZ700E

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Panasonic VIERA TH-42PZ700E

29.06.2007 | Tlačová správa | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Prvý plazmový televízor s Full HD v uhlopriečke 42“

Panasonic uvádza na trh úplne nový model plazmového televízoru VIERA, ktorý predstavuje absolútnu technologickú špičku v oblasti domácej zábavy. Model Panasonic VIERA TH-42PZ700E ako jediný plazmový televízor na svete ponúka plné vysoké rozlíšenie, tzv. Full HD, v uhlopriečke 42“ (106 cm). Vďaka tomu televízor ponúka ešte detajlnejší obraz, ktorý je skutočne nebezpečne blízko realite.

Panasonic VIERA TH-42PZ700E

Okrem výborného designu s povrchom v klavírnej čiernej ponúka nový full HD televízor vstavaný digitálny i analógový tuner, ktorý umožňuje pohodlne sledovať súčasný signál a budúce digitálne vysielanie. Celá rada Panasonic VIERA PZ700 poskytuje jedinečný divácky zážitok, ktorý dnes dokáže sprostredkovať len plazmová technológia, vrátane ohromujúceho kontrastu a úplne plynulých farebných prechodov s využitím 4096 stupňov gradácie. Znamená to, že televízor ponúka bezchybné zobrazenie viacej ako 68 miliárd farieb a výpočtovú schopnosť nového obrazového procesoru je ešte niekoľkonásobne vyššia.

Panasonic VIERA TH-42PZ700E

Plné vysoké rozlíšenie Full HD umožňuje progresivné zobrazenie 1080p, ktoré zaisťuje dvojnásobné množstvo detailov oproti tzv. prekladanému rozlišeniu 1080i. Televízory sú rovnako vybavené slotom pre pamäťovú kartu SD, vďaka ktorému je možné z pamäťovej karty prehrať na televízore videozáznam v plnom vysokom rozlíšení s plnou podporou štandartu H.264.

Panasonic VIERA TH-42PZ700E

Nová rada plazmových televízorov Panasonic VIERA v čele s 42“ modelom TH-42PZ700E stavia plazmovú technológiu opäť na absolútny vrchol kvality reprodukcie obrazov, teraz vrátane plného vysokého rozlíšenia Full HD. Televízor Panasonic TH-42PZ700E sa bude predávať za cenu 59.990,- Kč s DPH. Zdroj informací ~1.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 9

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Panasonic VIERA TH-42PZ700E


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.