Preposlať ASUS OCENENÝ CENAMI ZA KVALITNÝ DESIGN SVOJICH VÝROBKOV

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

ASUS OCENENÝ CENAMI ZA KVALITNÝ DESIGN SVOJICH VÝROBKOV

27.04.2007 | Tisková zpráva - Jan Daněk | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Medzinárodné ocenenie RedDot Design Award sa radí medzi najväčšie a najznámejšie dizajnové súťaže na svete. Každý rok porota , zložená z odborníkov z celého sveta, hodnotí a oceňuje predložené produkty podľa prísnych kritérií akými sú stupeň inovácie, fu

Medzinárodné ocenenie RedDot Design Award sa radí medzi najväčšie a najznámejšie dizajnové súťaže na svete. Každý rok porota , zložená z odborníkov z celého sveta, hodnotí a oceňuje predložené produkty podľa prísnych kritérií akými sú stupeň inovácie, funkčnosť a formálna kvalita výrobku. To zaisťuje vážnosť súťaže a podporu medzinárodneho prijatia. Herné rady notebookov G1, G2 Notebooky G1 a G2 sú založené na najnovšej technológii Intel Centrino Duo Mobile s pokročilým riešením grafiky. Sú určené profesionálnym hráčom , ktorým poskytujú revolučný spôsob hrania hier v pohybe.Širokouhlé notebooky G1 a G2 s prudkou rýchlosťou a vierohodným video a audio výkonom sú ponúkané s integrovanými dizajnovými detailami , ktoré pozdvihujú ešte viac celkové herné zážitky.

ASUS OCENENÝ CENAMI ZA KVALITNÝ DESIGN SVOJICH VÝROBKOV

Ultratenký notebook U1 Kompaktný 11,1" širokouhlý notebook U1, ktorý je ušitý na mieru mobilným profesionálom ako štýlový spoločník na cesty,sa môže popýšiť špeciálnym zariadením, zrkadlovo lesklým LCD krytom, nerezovými kontúrami atelom zo zliatiny s obsahom uhlíkových vlákien.Dojem jedinečného štýlu a luxusu umocňuje okrem iného i pracovná plocha pod klávesnicou, ktorá je potiahnutá kožou.

ASUS OCENENÝ CENAMI ZA KVALITNÝ DESIGN SVOJICH VÝROBKOV

LCD monitor LS201 Elegantne štíhly LCD monitor LS 201 vyžaruje trblietkavým čiernym leskom, ktorý nevtieravo priťahuje pozornosť každého. Jemné hliníkové detaily na podstavci či možnosť pripevnenia na stenu dokresľujú celkový bezchybný dizajn LCD monitoru LS201, ktorý sa perfektne hodí do každého moderného bytu či verejného priestoru.

ASUS OCENENÝ CENAMI ZA KVALITNÝ DESIGN SVOJICH VÝROBKOV

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku ASUS OCENENÝ CENAMI ZA KVALITNÝ DESIGN SVOJICH VÝROBKOV


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.