Preposlať Top 10 televízorov

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Top 10 televízorov

06.05.2008 | Ondřej Koníček | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Dnes sa spolu pozrieme na 10 najobľúbenejších televízorov na trhu..

Top 10 televízorov: 1. Sony KDL46XBR - Sony KDL46XBR je dokonalým príkladom LCD umenia. Medzi hlavné znaky tejto skvelej televízie patrí štýlový design a množstvo užitočných vymožeností.

Top 10 televízorov

2. Pioneer PDP-508XDA - Pioneer PDP-508XDA je bezpocháb jeden z najlepších LCD televízorov na trhu. Má skvelú, matnú čiernu farbu a veľmi vysokú úroveň detailov.

Top 10 televízorov

3. Samsung LA46M8BDX - Samsung LA46M8BDX je LCD televízor s uhlopriečkou 46 palcov. Ako je v tejto značke zvykom, má skvelý design, ktorý je dovedený takpovediac k dokonalosti. Medzi ďalšie klady patrí vysoké rozlíšenie a skvelý obraz.

Top 10 televízorov

4. Sony Bravia KDL-52XBR - Sony Bravia KDL-52XBR je LCD televízor s jedným z najlepších obrazov, aký môžete na trhu kúpiť. Medzi najväčšie nevýhody ale patrí cena. Za tú sa dá kúpiť podobne kvalitný, ale atraktívnejší plazmový televízor.

Top 10 televízorov

5. Pioneer PDP-LX608A - Jedná sa o plazmový televízor s plným vysokým rozlíšením HD. Displej má rozlíšenie 1080p a množstvo užitočných nastavení. Medzi plazmovými televízormi spoločnosti Pioneer sa jedná určite o najlepší produkt.

Top 10 televízorov

6. Philips Aurea 42PFL9900D - Jedná sa možno o príliš drahý televízor, ale vďaka systému Ambilight Spectra stojí tak trochu mimo ostatné televízory. Obraz je svojou kvalitou na absolútnej špičke.

Top 10 televízorov

7. Sharp AQUOS LC-42PD7X - Sharp AQUOS LC-42PD7X je najlepší 42 palcový LCD panel na trhu. Nie je dokonalý, ale vďaka neuveriteľnému obrazu a rozumnej cene si toto ocenenie určite zaslúži.

Top 10 televízorov

8. Panasonic TH-50PZ700A - Ďalší predražený, ale skvelý LCD televízor. Najväčší konkurent tohto modelu je Pioneer Kuro, ktorý ale namá tak dobrú kvalitu obrazu.

Top 10 televízorov

9. Pioneer PDP-428XDA - Pioneer kompletne prerobil plazmový televízor PDP-428XDA, aby vytvoril vysoko výkonný prístroj. Pripravte sa na skoro dokonalý obraz, ostré farby a skvelú výbavu.

Top 10 televízorov

10. Panasonic VIERA TH-50PX70A - Jedná sa o poslednú generáciu plazmových televízorov Viera. A aj ako tie ostatné nám učaroval. Panasonic má v oblasti plazmových televízorov veľký potenciál a táto Viera je toho žiarivým dôkazom.

Top 10 televízorov

0

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Top 10 televízorov


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.